P

Pëllumb Pipero: Odisea, nga repartet ushtarake, në gjirin e elitës mjekësore

Bisedoi: Denisa Canameti Edhe pse një nga godinat më mjerane të QSUT-së, shërbimi i infektivit njihet për ekipin ekselentë të mjekëve. Doktor Pëllumb Pipero është një emër i njohur i shëndetësisë shqiptare, jo vetëm për kontributin e tij shumë të madh si mjek, por edhe në politikat shëndetësore në vend. Figurë aktive dhe dashamirëse, megjithatë shumë pak e njohur për ...

Read More »

Biznesi që lidh Vilma Nushin me drejtoreshën e Edi Ramës

Një kompani e lidhur me Drejtoreshën e Farmaceutikës në Ministrinë e Shëndetësisë, zonjën Shpresa Bello, ka përfituar miliarda nga koncensionet dhe prokurimet dhëna nga ministria në 4 vitet e fundit. Bëhet fjalë për kompaninë ‘Pegasus’ shpk, e cila pritet që pas pak ditësh të shpallet dhe fituese e koncensionit të laboratorëve. Kompania ‘Pegasus shpk’ rezulton në letra si 100% në ...

Read More »
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu